0 535 015 76 25

Trakya Kombi Servisi

Tüm İl ve İlçelere Gezici Servis

7/24 Kombi Servisi

Acil Kombi Teknik Servisi

Kombi Bakımı

Çerkezköy Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Trakya'da Profesyonel bir hizmet kalitesine sahip olan Trakya Kombi Servisi, her zaman %100 müşteri memnuniyetini de ön plana alır. Tüm Trakya'da haftanın 7 günü 24 saat Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi Montajı, Kombi Petek Temizleme İçin servis hizmeti vermektedir. geniş kapsamlı bir şekilde hizmet sunarak, Kombi Servisi ile ilgili olan tüm alanlarda nitelikli düzeyde bir hizmet sunuyoruz.

Kombi servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Trakya Kombi Servisi her marka arızalı Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi Montajı, Kombi Petek Temizleme İçin servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır. Gerek Duyulduğu Taktirde Kombiniz veya Ürününüzün Arızalı Parçası Ekip Arkadaşlarımız tarafından Şubelerimize Getirilip Uzman ve Profesyonel Ellerde Onarımı Yapılır. Onarımı Yapılamayacak Parça veya Parçalar Garantili Olarak Yeni Parça İle değiştirilir.

Hiç bir tereddüt duymadan bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Deneyimli ekibimizle cihazlarınızı yerinde kontrol edip arıza tespiti yapıldıktan sonra arızası giderilerek garanti kapsamı altında ilk günkü gibi siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. İstanbul Kombi Servisi olarak tüm ekibimizle ilk tercihimiz daima müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz ?

Kombi bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz